O nas

Jesteśmy kluczem Twojego wyboru.

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku międzynarodowym zajmującą się technologią powlekania styropianu.

Początki naszej działalności sięgają roku 2000.

Wytwarzamy specjalistyczne powłoki do pokrywania styropianu. Posiadają one bardzo dobre właściwości aplikacyjne i użytkowe.

Opracowaliśmy szybki system powlekania styropianu, dzięki czemu masz możliwość zamówienia u nas specjalistycznych maszyn do produkcji.

Naszą ofertę uzupełniają materiały do montażu i końcowej obróbki elementów architektury.

Posiadamy bardzo dużą wiedzę w tej dziedzinie i możesz z niej skorzystać jeśli tylko zechcesz.

Jesteśmy kluczem Twojego wyboru.

 

 

Jeśli jesteś producentem i poszukujesz sprawdzonych rozwiązań i bardzo dobrej jakości surowców do swojej produkcji to dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie pełne wsparcie.

 

Jeżeli  chciałbyś samodzielnie wytwarzać powłoki do pokrywania styropianu w swoim zakładzie i sprzedawać je innym firmom w swoim kraju, możesz kupić od nas technologię ich wytwarzania

.

 

Jeżeli planujesz uruchomienie nowej działalności w postaci produkcji paneli elewacyjnych, termocegieł oraz sztukaterii wewnętrznej i elewacyjnej to posiadamy pełną wiedzę, doświadczenie i technologię aby Ci w tym pomóc.

 

Jeżeli jesteś dobrym handlowcem zdobądź licencję specjalisty sprzedawcy technologii produkcji powlekanych elementów architektonicznych. Zdobywaj światowe rynki i zarabiaj na naszym pomyśle.