O nas

Jesteśmy kluczem Twojego wyboru.

Działamy od 2000 roku jako polska rodzinna firma. Nasze dokonania są rozpowszechniane po świecie z dużym sukcesem, gdyż jesteśmy obecni już na 4 kontynentach.

Wprowadziliśmy swoje autorskie rozwiązania w licznych firmach produkujących powlekaną sztukaterię styropianową, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Nasze ostatnie sukcesy to uruchomienie produkcji na naszej technologii w dwóch firmach w Arabii Saudyjskiej oraz jednej firmie w Omanie.

Jeśli jesteś producentem i poszukujesz sprawdzonych rozwiązań i bardzo dobrej jakości surowców do swojej produkcji to dobrze trafiłeś.

 

Jeżeli planujesz uruchomienie nowej działalności w postaci produkcji paneli elewacyjnych oraz sztukaterii wewnętrznej i elewacyjnej to posiadamy pełną wiedzę, doświadczenie i technologię aby Ci w tym pomóc.

 

Jeżeli jesteś dobrym handlowcem zdobądź licencję specjalisty sprzedawcy technologii produkcji powlekanych elementów architektonicznych. Zdobywaj światowe rynki i zarabiaj na naszym pomyśle.

 

Zapraszamy Cię do odwiedzenia salonu firmowego w Żywcu, a teraz delektuj się treścią przydatnej wiedzy na naszej stronie.