O nas

Jesteśmy kluczem Twojego wyboru.

Jesteśmy polską rodzinną firmą.

Początki naszej działalności sięgają roku 2000, kiedy to rozpoczęliśmy przygodę ze sztukaterią XPS oraz EPS.

Naszą ideą było stworzenie produktów o nieprzeciętnej jakości.

Po kilkunastu latach pracy zobaczyliśmy, że to co robimy jest dobre i postanowiliśmy zaprezentować nasze produkty na forum światowym.

Możemy się pochwalić superszybkimi maszynami do powlekania oraz doskonałymi hybrydowymi tynkami drobnoziarnistymi do powlekania styropianu, które na przestrzeni lat udało się nam opracować z technologią nanopolimerów.

Ponadto wykonaliśmy dużą pracę nad materiałami do montażu i końcowej obróbki elementów architektury, które też zasilają portfolio produktowe naszych partnerów biznesowych.

Rozwiązania firmy Linton używane są obecnie na 4 kontynentach.

Nasze produkty sprawdzają się we wszystkich warunkach atmosferycznych.

 

 

Jeśli jesteś producentem i poszukujesz sprawdzonych rozwiązań i bardzo dobrej jakości surowców do swojej produkcji to dobrze trafiłeś. Mamy dla Ciebie pełne wsparcie.

 

Jeżeli  chciałbyś samodzielnie wytwarzać powłoki Hybrid Myltipolymer Coat w swoim zakładzie i sprzedawać je innym firmom w swoim kraju, możesz kupić od nas receptury.

 

Jeżeli planujesz uruchomienie nowej działalności w postaci produkcji paneli elewacyjnych, termocegieł oraz sztukaterii wewnętrznej i elewacyjnej to posiadamy pełną wiedzę, doświadczenie i technologię aby Ci w tym pomóc.

 

Jeżeli jesteś dobrym handlowcem zdobądź licencję specjalisty sprzedawcy technologii produkcji powlekanych elementów architektonicznych. Zdobywaj światowe rynki i zarabiaj na naszym pomyśle.

 

Zapraszamy Cię do odwiedzenia salonu firmowego w Żywcu, a teraz delektuj się treścią przydatnej wiedzy na naszej stronie.